Турист року

Ірина Мацибора – найкраща туристка 2016 года!
4 грудня 2016 року в спорткомплексі ОНАХТ за підтримки спортклубу “Технолог” відбулася церемонія нагородження щорічної премії “Турист року 2016”, яка проводиться вже четвертий рік поспіль!
Церемонія почалася з незвичайною і пізнавальної відеопрезентації турклубу «САЛО», яку підготувала сторожив клубу -Марія Скворцова. Учасники церемонії побачили всі туристичні походи за 7 років, познайомилися з маршрутами і побутом туристів, дізналися цікаві історичні факти. З самого заснування Клубу регулярно проводяться спортивні змагання між туристами-саловцамі по дартсу. Не став винятком і 2016 рік. Найвлучнішою в дев’ятому чемпіонаті з дартсу серед жінок стала Мартинова Анастасія, серед чоловіків -і Сергій Шумак. Чемпіони були нагороджені Клубними дипломами! Напередодні заходу завершився зимовий 71-й похід у засніжені Карпати, тому звичний, послепоходний збір відбувся, вже за традицією, відразу на церемонії “Турист року – 2016”. Учасники походу отримали дипломи про проходження походу і Клубні чашки! Не залишилися без нагород і наші рекордсмени. Так, Олександр Копертех був нагороджений за перший в історії нашого турклубу сольний похід по просторах Поділля! Були відзначені всі, хто в 2016 році подолав планку в 500 похідних кілометрів. Клубними шарфами були нагороджені: Ірина Мацібора, Віктор Пахмурний і Олександр Рябко!
Просто колосальним досягненням порадувала всіх присутніх лідер рейтингу турклубу Аня Гечану! У цьому році наша альфа-туристка подолала позначку 1000 похідних кілометрів з турклубом “САЛО”, за що була нагороджена унікальними Клубними годинами !!! Далі, за програмою, відбувся перегляд презентацій претендентів на титул “Турист року-2016″ Ірини Мацібора, Юрія Михайлова і Віктора Пахмурного, з яких наші туристи дізналися про всі досягнення лауреатів: скільки років складаються в Клубі, кількість походів і кілометрів, участь в ” Одеській сотці “та інших заходах, самостійні заняття фізкультурою і спортом, захоплення та хобі. Нововведенням від організаторів стали кумедні конкурси за участю претендентів: похідна вікторина, упаковка рюкзака, вміння справлятися зі спальником. А далі слідувала квінтесенція вечора – вибір «Туриста 2016 року». За традицією, голосування було таємним. Під час підрахунку голосів лічильної комісією (керівник турклубу -Денис Васильович Болтоматіс і ветеран «САЛО» – Сергій Шумак) всі учасники церемонії взяли участь в гумористичній вікторині про наш турклубі, походах і туризмі.
Варто відзначити організаторів і активістів нашого турклубу, зусиллями яких ця церемонія стала однією з кращих! Величезну попередню роботу за сценарієм і відеоматеріалів виконали Марія Скворцова і Євгена козопасом. Денис Головінський та Вадим Кучеренко керували групою волонтерів, які прекрасно впоралися з технічною організацією свята. Величезну допомогу в рішенні технічних питань надав декан ф-ту Інноваційних технологій і кібербезпеки – С.В.Котлік. Всім нашим активістам безмежна вдячність !!! І ось прийшов час оголошення результатів. Всі три претенденти були запрошені на сцену, кожному було вручено Клубний диплом лауреата премії “Турист року – 2016” і квитки на півфінал одеської ліги КВН. Після ретельного аналізу результатів голосування слово для оголошення переможця було надано наймолодшому туристу “САЛО” Ярославу Болтоматісу, який в 1 і 5 місяців здійснив свій перший туристичний похід. Юний мандрівник, розгорнувши конверт, прочитав по буквах: “І – Р – А”! І це означало, що перемога, кубок і титул “Турист року – 2016” дістається Ірині Мацібора! Вітаємо із заслуженим успіхом !!!

_bEoqMB1MWU 9G8OkF4fi7Q FDPnsXRC-JU
F-Z3U0dUfjg fYqvNSiyov0 HgResMwWbIU
stew4wWf0G8 c37QLYq0yvI T-sB-BVHhyk
5npAza79Gt4 ypcgdJlZErw T5Hv6Ci9NTo