Щиро вітаємо чоловічу збірну команду ОНАХТ з регбі, яка стала срібним призером ХХVІІ обласних студентських ігор серед ЗВО ІІІ-ІVр.а.!

Регбі в Україні не найпопулярніший вид спорту, проте він тут розвивається уже протягом століття. Наші регбісти протягом п’яти років посідають призові місця у студентських змаганнях. Не став винятком і цей рік. Чергові змагання ХХVІІ обласних студентських ігор ЗВО ІІІ-ІVр.а. з регбі проходили в дуже напруженій обстановці. Збірна команда ОНАХТ без втрат дійшла до фіналу. Гра за перше місце вийшла дуже важкою і йшла, що називається, очко в очко, але на останній хвилині вирвали перемогу чемпіони України – збірна команда ОДАБА. Чоловіча збірна команда ОНАХТ з регбі стала срібним призером! Склад команди: Малакчі Олег, Карапетян Артем, Клюшнік Максим, Петров Микита, Шингаренко Артем, Галушко Євген, Коротниченко Олексій, Заболоцький Олександр. Тренер-ст. викладач кафедри фізичної культури та спорту Болтоматіс Денис Васильович.
Бажаємо хлопцям подальших успіхів і досягнень, наснаги, вражаючих результатів та подальших перемог!

viber image 2019-05-13 , 18.43.18

viber image 2019-05-13 , 18.43.20