СПОРТИВНИЙ СЕЗОН В ОНАХТ ВІДКРИТО!

Традиційний футбольний турнір «Кубок першокурсника з футзалу», який проводився 25 вересня в спортивному комплексі ОНАХТ, відкрив низку спортивно-масових і оздоровчих заходів 2017-2018 навч. року. У турнірі брали участь студенти – першокурсники всіх факультетів академії. Змагання проводилися за олімпійською системою, яка забезпечує виявлення переможця за мінімальне число турів і сприяє напруженої боротьби в турнірі.
Відкрив змагання яскравий виступ 8-річної чемпіонки Одеської області з художньої гімнастики – Цеме Катерини.
Перша гра між збірними командами факультетів Прикладної екології, енергетики та нафтогазових технологій та Інформаційних технологій і кібербезпеки показала, що легкої перемога в турнірі не буде. Яскрава гра закінчилася внічию, і для виявлення переможців була призначена серія пенальті, в якій точніше виявилися «екологи».
Гравці всіх команд проявили бійцівські якості і волю до перемоги. Але все переможцями бути не можуть – до фіналу дійшли збірні команди факультетів Енергоменеджменту, технологічного обладнання та технічного дизайну і Прикладної екології, енергетики та нафтогазових технологій. Хлопці показали гарну, професійну гру. Переможцем традиційного турніру «Кубок першокурсника з футзалу» з мінімальним розривом у рахунку 2:1 стала збірна команда факультету Енергоменеджменту, технологічного обладнання та технічного дизайну.