ВЕЛИКА GYM-ПЕРЕРВА

18 лютого 2021 року стартував новий інноваційний проект «Велика gym-перерва». Мета проекту – залучення здобувачів вищої освіти та працівників академії до систематичних самостійних занять фізичними вправами та підтримання фізичної активності в умовах карантину. Захід відкритий для всіх бажаючих, незалежно від віку та рівня підготовки і відбувається в режимі реального часу. Для участі у першій «Великій gym-перерві», заповнивши анкету, зареєструвалися біля 200 учасників різних вікових категорій.Зараз, кожний викладач кафедри фізичної культури та спорту двічі на тиждень проводить gym-перерву для студентів факультету, за який він відповідає. Разом зі студентами підключаються до виконання фізичних вправ і куратори груп, старші куратори факультетів, заступники деканів, проректор з НПіВРСПО і С. Особистий приклад для студента – відмінна мотивація. І «Велика gym-перерва» вже стала традицією!