Наша гордість

1

Євтушенко Павло Сергійович

Випускник Механічного факультету Одеського технологічного інституту харчової промисловості ім. М.В.Ломоносова, 1993 рік Звання – Заслужений майстер спорту України, 3-разовий чемпіон світу з тайського боксу, Заслужений тренер України, головний тренер збірної України з тайського боксу

2

Глівинський Руслан

Випускник факультету Технології консервації і виноробства
Одеської державної академії харчових технологій,
1999 рік
Звання – Майстер спорту міжнародного класу,
учасник Олімпійських ігор в Сіднеї (Австралія, 2000р.), чемпіон України з легкої атлетики
(стрибки у висоту, встановив рекорд України –
2 м 28 см )

3

Ощепков Сергій

Випускник факультету Економіки, менеджменту і бізнесу
Одеської національної академії харчових технологій, 2006 рік
Звання – Майстер спорту міжнародного класу,
срібний призер Кубку світу, чемпіон Європи та України з карате

4

Антонов Сергій

Випускник факультету Технології зерна і зернових продуктів
Одеської національноїй академії харчових технологій, 2007 рік
Звання – Майстер спорту України,
чемпіон України, неодноразовий чемпіон і призер
Одеської області з велоспорту.

5

Кишенко Артур

Випускник факультету Технологічного обладнання і технічного сервісу
Одеської національної академії харчових
технологій, 2008 рік
Звання – Заслужений майстер спорту України,
3- разовий чемпіон світу з тайського боксу

6

Громчак Дмитро

Випускник факультету Технологічного обладнання і технічного сервісу
Одеської національної академії харчових
технологій, 2008 рік
Звання – Майстер спорту міжнародного класу,
чемпіон світу зі східних єдиноборств

7

Баблуані Андрій

Випускник факультету Інноваційних технологій харчування і ресторанного сервісу
Одеської національної академії харчових технологій, 2009 рік

Звання – Майстер спорту України,
призер чемпіонату України з пляжного футболу

8

Єгорова Іванка

Випускниця факультету Інноваційних технологій харчування і ресторанного сервісу
Одеської національноїй академії харчових
технологій, 2010 рік
Звання – Майстер спорту України,
призер чемпіонату України, неодноразовий чемпіон і призер Одеської області з акробатики

9

Варламова Ганна

Випускниця факультету Інноваційних технологій харчування і ресторанного сервісу
Одеської національної академії харчових
технологій, 2010 рік
Звання – Кандидат в майстри спорту,
неодноразовий чемпіон України, призер міжнародних змагань з УШУ

10

Дарчук Лизавета

Випускниця факультету Інноваційних технологій харчування і ресторанного сервісу
Одеської національної академії харчових технологій, 2010 рік
Звання – Кандидат в майстри спорту,
призер універсіади Одеської області з кульової стрільби серед студентів

11

Прут Дмитро

Випускник факультету Технологічного обладнання і технічного сервісу
Одеської національної академії харчових
технологій, 2011 рік
Звання – Майстер спорту міжнародного класу, переможець Кубку України

12

Шимко Андрій

Випускник факультету Технологічного обладнання і технічного сервісу
Одеської національної академії харчових
технологій, 2011 рік
Переможець (у командному заліку) 38-го туристичного марафону “100 км по поясу Славы”, присвяченого дню визволення Одеси від німецько-фашистських загарбників .Результат- 14ч 37 хв.

13

Жидков Олександр

Випускник факультету Технології зерна, хлібопродуктів, кондитерських виробів, комбікормів і біопалива
Одеської національноїй академії харчових
технологій, 2012 рік
2-разовий призер (у командному заліку) 37-го і 38-го туристичних марафонів “100 км по поясу Славы”, присвячених дню визволення Одеси від німецько-фашистських загарбників. Результат- 15ч 00 хв.

14 Григорішин Іван
Випускник факультету Технології зерна, хлібопродуктів, кондитерських виробів, комбікормів і біопалива
Одеської національної академії харчових
технологій, 2013 рік
Звання – Кандидат в майстри спорту,
призер чемпіонату України, неодноразовий чемпіон і призер Одеської області з боксу
15

Ткаченко Антон

Випускник факультету Технології зерна, хлібопродуктів, кондитерських виробів, комбікормів і біопалива
Одеської національної академії харчових
технологій, 2013 рік
Переможець (у командному заліку) 38-го туристичного марафону “100 км по поясу Славы”, присвяченого дню визволення Одеси від німецько-фашистських загарбників. Результат- 14ч 37 хв.

16 Новачок Ярослав
Випускник факультету Технології зерна, хлібопродуктів, кондитерських виробів, комбікормів і біопалива
Одеської національної академії харчових
технологій, 2013 рік
2-разовий призер (у командному заліку) 37-го і 38-го туристичних марафонів “100 км по поясу Славы”, присвячених дню визволення Одеси від німецько-фашистських загарбників. Результат- 15ч 00 хв.
18 (1)

Кузьменко Вероніка

Випускниця факультету Інноваційних технологій харчування, ресторанно – готельного і турістичного бізнесу
Одеської національної академії харчових технологій, 2014рік
Звання – Кандидат в майстри спорту,
неодноразовий чемпіон України та Одеської області з тріатлону

18 (2)

Іваськевич Анастасія

Випускниця факультету Інноваційних технологій харчування, ресторанно – готельного і турістичного бізнесу
Одеської національної академії харчових технологій, 2014рік

Звання – Кандидат в майстри спорту,
неодноразовий чемпіон та призер України і
Одеської області з кульової стрільби

19

Хегай Арнольд

Випускник факультету менеджменту, маркетингу і логістики
Одеської національної академії харчових технологій, 2014 рік
Звання – Майстер спорту міжнародного класу,
чемпіон світу, чемпіон Європи, неодноразовий чемпіон України з тайського боксу

20

Шульга Олександр

Студент факультету Економіки, бізнесу і контролю Одеської національної академії харчових технологій,2014 рік
Звання – Майстер спорту міжнародного класу,
призер чемпіонату світу та Європи, неодноразовий чемпіон України з карате

21

Гонтар Анастасія

Студентка факультету Технології і експертизи харчових продуктів і парфюмерно-косметичних засобів
Одеської національної академії харчових технологій
Звання – Майстер спорту міжнародного класу,
2-разовий чемпіон Європи, неодноразовий чемпіон України з регбі

22

Олексюк Катерина

Студентка факультету Технології і експертизи харчових продуктів і парфюмерно-косметичних засобів
Одеської національної академії харчових технологій
Звання – Майстер спорту міжнародного класу,
2-разовий чемпіон Європи, неодноразовий чемпіон України з регбі

23

Савицька Вікторія

Студентка факультету Економіки, бізнесу і контролю
Одеської національної академії харчових технологій
Звання – Майстер спорту України,
призер чемпіонату Європи, неодноразовий переможець і призер Міжнародних змагань, чемпіонатів України з легкої атлетики
(штовхання ядра)

24

Малакчі Олег

Студент факультету Технології вина, консервованих продуктів і товарознавства
Одеської національної академії харчових технологій
Звання – Майстер спорту України,
неодноразовий переможець та призер чемпіонатів України з регбі