VIII футбольний марафон «От рассвета до заката»

З спортивно – масових заходів наймасовішим і тривалим за часом став вже традиційний VIII футбольний марафон «От рассвета до заката», який відбувся 4 квітня. Матчі тривалістю 30 хвилин кожен в підсумку повинні були визначити загального переможця. Збірні команди студентів та викладачів ОНАХТ протистояли «Одесі». Нашими суперниками були команди з інших Вузів, училищ та загальноосвітніх шкіл. Так, перші учасники вийшли на майданчик в 6:31, останні – в 19:30. Тривалість футбольного марафону в цьому році – 13 годин.

Всього в турнірі взяли участь 217 спортсменів, що грали у складі 30-х команд (27 чоловічих і 3 жіночих ). В сумі команди забили 255 голів, а перемогу здобула збірна ОНАХТ. Свято футболу відбулося!